Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Dlaczego wybrałem tą firmę? Sprawdź!
Dlaczego wybrałem tą firmę? Sprawdź!4 206.00 PLN

Trafiłem na firmę gdzie można w uczciwy i czytelny sposób zarabiać, a przy tym mieć możliwość zapewnienia sobie lub swoim bliskim jakiejś pe... czytaj dalej »

Praca w Niemczech
Praca w Niemczech5 000.00 PLN

"Opiekunka Seniora 24" oferuje zatrudnienie jako opiekun/opiekunka osób starszych w Niemczech. Nasza firma za główny cel stawia sobi... czytaj dalej »

Tancerki Pole Dance Hostessy Wrocław
Tancerki Pole Dance Hostessy Wrocław8 000.00 PLN

Zatrudnimy atrakcyjne i pewne siebie dziewczyny do najbardziej prestiżowego klubu we Wrocławiu. Wyróżniamy się we Wrocławiu najlepszą atmo... czytaj dalej »

Bądź sobie szefem - pracuj w domu!
Bądź sobie szefem - pracuj w domu!0.24 PLN

Poszukujemy pilnie pracowników do prowadzenia marketingu w programie partnerskim współpracującym z bankami! Dodam, że jest to program solidn... czytaj dalej »

Przemysł wydobywczy  , ropa/gaz , platformy wiertni
Przemysł wydobywczy , ropa/gaz , platformy wiertni18 000.00 PLN

Kandydaci -poszukiwani do składania Cv dla baz kadr , na światowe złoza wydobywcze . Anglia,Norwegia , Holandia i inne kraje Europy i pozaeu... czytaj dalej »

Klub nocny w Katowicach zatrudni
Klub nocny w Katowicach zatrudni12 000.00 PLN

Klub nocny w Katowicach zatrudni dziewczyny na stanowisko: hostessa – dotrzymywanie towarzystwa gościom lokalu, prezentacja tańca Pole Dance... czytaj dalej »

Barmanki w Klubie! Na weekendy! Centrum Wrocław!
Barmanki w Klubie! Na weekendy! Centrum Wrocław!2.00 PLN

Halo Wrocław! Poszukiwana wygadana, komunikatywna, zaangażowana w pracę dziewczyna do naszego ekstra zespołu! Jeżeli lubisz imprezowy klimat... czytaj dalej »

Barmanki Klubowe na weekendy 3 dni w tyg. Wrocław Rynek
Barmanki Klubowe na weekendy 3 dni w tyg. Wrocław Rynek2.00 PLN

Cześć! Do naszego zespołu szukamy otwartej, zabawnej, szybko łapiącej kontakt z ludźmi dziewczyny. Nie wymagamy szkolenia, ponieważ nasze dz... czytaj dalej »

Pociągi sprzątanie
Pociągi sprzątanie18.00 PLN

Firma WARS S.A. poszukuje osób chętnych do sprzątania wagonów. Umowa zlecenie 18 brutto za godzinę , gotowość do pracy w niedzielę i święta ... czytaj dalej »

Szukasz dodatkowego zarobku online bez wychodzenia z domu???
Szukasz dodatkowego zarobku online bez wychodzenia z domu???500.00 PLN

Mam dla Ciebie propozycje!!! A mianowicie wypełnianie ankiet Praca polega na wypełnianiu ankiet online, które otrzymujesz na swoją pocztę (w... czytaj dalej »