Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Pracownik ds. kompletacji drobnych kosmetyków
Pracownik ds. kompletacji drobnych kosmetyków2 800.00 PLN

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052. Dla jednego z naszych klientów,... czytaj dalej »

Magazynier z UDT 18zł brutto+premia!
Magazynier z UDT 18zł brutto+premia!18.00 PLN

Szukasz stabilnej pracy, w której twój wkład w wykonywane obowiązki i zaangażowanie są dodatkowo premiowane? Pracy w dużej firmie o ugruntow... czytaj dalej »

Opiekunke osoby starszej w Niemczech lub Holandii
Opiekunke osoby starszej w Niemczech lub Holandii6 000.00 PLN

Legalnie działająca firma Ulife, zatrudni osoby na stanowisku, opiekunka osoby starszej na terenie Niemiec. Rekrutujemy osoby z całej Polski... czytaj dalej »

Tłumacz medyczny języka angielskiego oferta pracy
Tłumacz medyczny języka angielskiego oferta pracy1 000.00 PLN

SDL jest liderem w branży tłumaczeń i globalnego zarządzania treścią. Od ponad 20 lat pomagamy przedsiębiorstwom w budowaniu relacji z klien... czytaj dalej »

Praca zdalna przez internet - dobre zarobki!
Praca zdalna przez internet - dobre zarobki!2 400.00 PLN

Ciekawa i skuteczna praca w sieci, dzięki której każdy może zdobyć niezależność finansową! To jest szansa absolutnie dla każdego, potencjał ... czytaj dalej »

Klub nocny w Katowicach zatrudni
Klub nocny w Katowicach zatrudni12 000.00 PLN

Klub nocny w Katowicach zatrudni dziewczyny na stanowisko: hostessa – dotrzymywanie towarzystwa gościom lokalu, prezentacja tańca Pole Dance... czytaj dalej »

Dlaczego wybrałem tą firmę? Sprawdź!
Dlaczego wybrałem tą firmę? Sprawdź!4 206.00 PLN

Trafiłem na firmę gdzie można w uczciwy i czytelny sposób zarabiać, a przy tym mieć możliwość zapewnienia sobie lub swoim bliskim jakiejś pe... czytaj dalej »

Bądź sobie szefem - pracuj w domu!
Bądź sobie szefem - pracuj w domu!0.24 PLN

Poszukujemy pilnie pracowników do prowadzenia marketingu w programie partnerskim współpracującym z bankami! Dodam, że jest to program solidn... czytaj dalej »

Opiekunki osób starszych
Opiekunki osób starszych6 000.00 PLN

Firma Safer Life – istniejemy na rynku Niemieckim już od 2011 roku. Dzięki temu z każdym rokiem podnosimy jakość firmy, rozwijając kompetenc... czytaj dalej »

Pociągi sprzątanie
Pociągi sprzątanie18.00 PLN

Firma WARS S.A. poszukuje osób chętnych do sprzątania wagonów. Umowa zlecenie 18 brutto za godzinę , gotowość do pracy w niedzielę i święta ... czytaj dalej »