Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Zatrudnię kierowcę z kat.B
Zatrudnię kierowcę z kat.B4 000.00 PLN

Zatrudnię odpowiedzialnego kierowcę z kat.B na auto dostawcze - plandeka. wymagamy: -Minimalnego doświadczenia w branży -Znajomości przynaj... czytaj dalej »

Kotwy ziemi wkręty do ziemi
Kotwy ziemi wkręty do ziemi80.00 PLN

OLDOM sp. z o.o. zajmuje się produkcją pali, kotew ,fundamentów stalowych,wkręcanych w ziemię, mających zastosowanie w budowie: domów, hali... czytaj dalej »

Pióra żmijka ślimak zwijka
Pióra żmijka ślimak zwijka10.00 PLN

Polska firma OLDOM zajmuje się produkcją piór, płatów, zwijek, do odbudowy, naprawy, regeneracji, żmijek, podajników ślimakowych, urządzeń t... czytaj dalej »

Materac "Galaxy Viscostar" 90x200
Materac "Galaxy Viscostar" 90x2001 043.00 PLN

Wysoki, średniotwardy materac o bardzo dobrych właściwościach ergonomicznych, wysokiej przewiewności, gwarantuje nie tylko komfort, ale takż... czytaj dalej »

Zbiór pieczarek Belgia tylko Panie
Zbiór pieczarek Belgia tylko Panie7 000.00 PLN

Poszukujemy pracowników(tylko kobiety) do pracy przy zbiorach pieczarek w Belgii okolice Genk (przy granicy z Holandią). Osoba na tym stanow... czytaj dalej »

Kursy, szkolenia, przekwalifikowania
Kursy, szkolenia, przekwalifikowania100.00 PLN

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie unijnym, który ma na celu podwyższenie kwalifikacji zawodowych. Kryteria rekrutacji: - status os... czytaj dalej »

U Jasia pokoje z widokiem na Tatry.
U Jasia pokoje z widokiem na Tatry.40.00 PLN

Masz dość zgiełku miasta? Chcesz odpocząć w ciszyi spokoju? Zapraszamy do nas - do malowniczej miejscowości w sercu Podhala. Oferujemy nowe... czytaj dalej »

Praca czeka na Ciebie
Praca czeka na Ciebie14.00 PLN

JML SERWIS Sp. z o.o., Sp.k. prowadzi ciągły nabór kandydatów na stanowiska: - monter rusztowań - pomocnik montera rusztowań - monter konstr... czytaj dalej »

Internat dla ucznia
Internat dla ucznia300.00 PLN

Studium Techniki Dentystycznej w Zgierzu i Płocku posiada wolne miejsca w akademikach. Szkoła skutecznie kształci w zawodzie technik dentyst... czytaj dalej »

Wygodne pokoje dla ucznia
Wygodne pokoje dla ucznia300.00 PLN

Studium Techniki Dentystycznej w Zgierzu i Płocku posiada wolne miejsca w akademikach. Szkoła skutecznie kształci w zawodzie technik dentyst... czytaj dalej »